UPSet

UPSet Elektronik, güç elektroniği alanında 15 yılı aşkın bilgi birikimi ve mühendislik altyapısıyla tüm müşterilerine; katma değeri yüksek, kaliteli, rekabetçi kesintisiz güç kaynağı çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için rekabet avantajına çeviren, kalite ve güvenden ödün vermeyen, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla müşterileri tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilen UPSet, her yıl müşteri sayısını ve satış rakamlarını katlayarak büyümüş ve günümüzde sektörde öncülük eden , söz sahibi, güvenilir, lider şirketlerden biri olmuştur.

Her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet, daha kaliteli ve daha rekabetçi ürün sunmanın artan sorumluluğuyla kesintisiz çalışma UPSet sürekli yatırımlar yapmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında bayii ağını ve satış sonrası teknik destek kanallarını genişleterek büyümeye devam etmektedir.

Günümüz şartlarında kesintisiz güç kaynağı sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti çok büyük önem kazanırken, sürekli artan rekabet, firmalar için yeni teknolojileri takip etmeyi zorunlu hale getirmiştir.

Sizleri; UPSet Elektroniğin etik değerlere bağlı sunduğu, kaliteli ürün ve hizmetlerden yararlanmaya, birlikte büyümeye, satarken değil, alırken kazanmanın verdiği ivmeden yararlanmaya davet ediyoruz.